Apie kostiumus

UTA MAN – modernūs kostiumai moderniems vyrams

UTA MAN tiki, kad kostiumai neturi varžyti vyro, priešingai: jie turi leisti kiekvienam išlikti savimi, padėti atskleisti kitą asmenybės spalvą, tačiau svarbiausiai – jaustis patogiai ir stilingai.

UTA MAN nesivadovauja taisyklėmis ir siekia suteikti vyrams galimybę eksperimentuoti ir būti unikaliems. Mūsų komanda atrinko gausybę aukščiausios kokybės audinių, pagamintų Italijos, Prancūzijos, Anglijos ir Japonijos fabrikuose, menančiuose ilgą istoriją. Taip pat galėsite rinktis iš daugybės skirtingų pamušalų, sagų ar sagų-perlų, personalizuoto siuvinėjimo ir kt.

UTA MAN svarbu, kad su kostiumu jaustųmėtės visapusiškai gerai. Prieš pradedant kūrybos procesą, išsiaiškinsime, koks stilius ir modelis yra artimiausias ir geriausiai tinka jums.

UTA MAN sudaro dvi opcijos: pirmoji – UTA MAN kurta kolekcija, kurios kostiumus galite įsigyti dabar pat, antroji – individualūs užsakymai.

UTA MAN linijos kostiumai

Tai jau pagaminti kostiumai: stilingi ir madingo dizaino, iš aukščiausios kokybės audinių, suteikiančių patogumą ir ilgaamžiškumą. Toks kostiumas taps jūsų gyvenimo palydovu: ir kasdienybėje, ir svarbių progų metu.

Įsigijus tokį kostiumą galimos papildomos minimalios korekcijos: trumpinimas/siaurinimas.

Kaina: 550 – 630 EUR
Gamybos trukmė: galima įsigyti UTA studijoje arba e.parduotuvėje.

Individualūs kostiumai: Made-to-measure ir Bespoke

Made-to-measure

Kostiumai yra gaminami pagal standartinio dydžio bazinį modelį, atsižvelgiant į jūsų išmatavimus ir pasirinktą stilių bei detales.

Kaina: 800 – 1 200 Eur
Gamybos trukmė: 1/2 mėn.

Bespoke

Tai vienetinis rankų darbo kostiumas. Jį pagaminsime kruopščiai išmatavus jūsų kūno linijas, pagal jūsų pasirinktą stilių, detales ir svarbias kompozicines detales. Kitaip tariant, kostiumą sukursime nuo 0 ir būtent tokį, kokio pageidausite.

Kaina: nuo 1 200 EUR
Gamybos trukmė: 2/3 mėn.

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.