UTA – apie tikrąjį tave. Skirta moterims ir vyrams. Visoms progoms: nuo kasdienos iki didžiausių gyvenimo švenčių. Ji – apie laisvę, drąsą, tikrus ir pasitikinčius savimi žmones. Čia nekuriama pataikaujant madai ar vienam figūros tipui. Čia nėra vietos nuobodžioms taisyklėms. Čia kuriama asmenybei, todėl UTA studijoje nepamatysite šabloninių siluetų regėtų jau šimtus sykių.

UTA rūpi unikalumas ir kokybė: pačios už save kalba savitos rankų darbo detalės, modernūs siluetai ir aukščiausios kokybės natūralūs audiniai, tekstūros, kurias atrenkama tikint tvariu rytojumi.

UTA kūryboje minimalizmas persipina su elegancija, o paskutinį štrichą padeda modernizmas ir griežtesnės bei viską įprasminančios architektūrinės formos.

Iš pradžių UTA kūryba užkariavo nuotakų širdis. Vėliau UTA kurtais drabužiais puošėsi ne vienas Lietuvos pramogų pasaulio atstovas: nuo žinomų atlikėjų iki TV laidų vedėjų. Šiandien džiaugiamės turėdami atskirą liniją, skirtą  moderniems vyrams UTA MAN. Nuo šiol nuotakos ir jaunikiai vestuvinį tarpusavyje derantį įvaizdį galės susikurti po vienu stogu.

Per 4-erius metus UTA pripažinimą pelnė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaidoje ir tai tik gražios istorijos pradžia.  Šios istorijos autoriai: ir gyvenime, ir versle pečius surėmę, Aistė ir Tomas. Aistė drabužių kūrybos kelyje lydės dailiosios lyties atstoves, Tomas  – vyrus. 

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.