UTA nuotaka pirmiausia yra apie save: savo privalumus ir trūkumus, savo stiprybes ir silpnybes. Kartu – šiuolaikiška, moderni ir kiaurai sienas einanti savęs ieškotoja. Dažnai elegantiška, minimalistiška, bet visada kitokia, visada išskirtinė ir visada pasitikinti savimi.

UTA studijoje netikima šimtus kartų matytais siluetais, figūros tipais, taisyklėmis ar normomis, kokia privalo būti nuotaka. Tradicinės formos čia atgimsta moderniais ar net architektūriškais kontūrais, o vestuvinės uniformos yra iškeičiamos į unikalius įvaizdžius. 

Čia neieškoma pompastikos – patys už save kalba aukščiausios kokybės audiniai ir tekstūros, savitos detalės, modernūs siluetai ir individualumu pakerinčios UTA nuotakos.

UTA gimė iš noro vestuvių dieną jaustis savimi. Ilgus metus gyvenusi, besimokiusi ir įkvėpimo ieškojusi svetur, Lietuvoje mano savitumą įprasminančios suknelės taip ir neradau. Ėmusi ją kurti pati, supratau, kad tai ir yra tikrasis mano pašaukimas – moters individualumą paversti jos svajonių įvaizdžiu.

Su meile, 
Aistė

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.