PREKIŲ GRĄŽINIMAS / KEITIMAS

1. Netikusias prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų. Paprasčiausiai parašykite laišką hello@uta-studio.com ir mes suteiksime visą grąžinimo informaciją. Jei pristatymo būdui pasirinkote Omniva ar LP Express paštomatus, grąžinimą rekomenduojame atlikti išsiunčiant prekes atgal tuo pačiu paštomatu. Jei pristatymui pasirinkote DPD, DHL ar bet kurią kitą kurjerių tarnybą, iškviesime kurjerį paimti grąžinti ar pakeisti skirtas prekes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai supakuoti prekes bei užklijuoti pristatymo adresą, kurį jums atsiųsime elektroniniu paštu. Iškviestas kurjeris atvyks paimti paruošto siuntinio per 1-2 darbo dienas.

2. KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS / KEITIMAS

2.1. Kokybiškų prekių grąžinimas/pakeitimas vykdomas remiantis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo Nr. 697.
2.2. Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos grąžinti prekę Pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus (teisė atsisakyti sutarties) arba grąžinti prekę Pardavėjui ir ją pakeisti analogiška kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo preke (teisė pakeisti prekę). Jei prekė buvo gaminama pagal specialų užsakymą (prekė siūta pagal pirkėjo išmatavimus, pirkėjo prašymu keistos prekės detalės), prekė negali būti grąžinama.
2.3. Pirkėjas norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar teise pakeisti prekę, praneša apie tai Pardavėjui el. paštu: hello@uta-studio.com , nurodant grąžinamos / keičiamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį. Pardavėjas nedelsdamas iškvies kurjerį, kuris paims grąžinti / pakeisti skirtas prekes. Pirkėjas privalo grąžinamas / keičiamas prekes supakuoti bei užklijuoti pristatymo adresą, kuris Pirkėjui bus atsiųstas elektroniniu paštu. Iškviestas kurjeris atvyks paimti paruoštų grąžinti / pakeisti prekių per 1-2 darbo dienas.
2.4. Kad Pirkėjas nepraleistų sutarties atsisakymo / prekės pakeitimo termino, Pirkėjui pakanka pranešti apie ketinimą pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ar teise pakeisti prekę iki sutarties atsisakymo / prekės pakeitimo termino pabaigos.
2.5.Atsisakius sutarties, grąžinamos visos Pirkėjo sumokėtos sumos už prekes, nepagrįstai nedelsiant ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią buvo pranešta apie Pirkėjo sprendimą atsisakyti sutarties. Pinigų grąžinimas atliekamas tokiu pat mokėjimo būdu, kokį atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją naudojo Pirkėjas. Nepaisant pirmiau minėtų sąlygų, Pardavėjas pasilieka teisę sumokėtų sumų negrąžinti tol, kol prekės nebus gautos.
2.6. Pirkėjas prekes, kurias jis nori grąžinti, taip pat gali pristatyti į Pardavėjo Studiją, įsikūrusią adresu Betono aklg 16-12, 03153 Vilnius.
2.7. Pirkėjas prekes turi atnešti į Pardavėjo parduotuvę arba pateikti kurjeriui per 14 dienų nuo tos dienos, kurią pranešė Pardavėjui apie norą pakeisti / grąžinti prekę. Prekių grąžinimo / keitimo terminas laikomas nepraleistu, jeigu prekes Pirkėjas pristato į Pardavėjo parduotuvę arba išsiunčia iki pasibaigs 14 dienų terminas.
2.8. Jeigu Pirkėjas grąžina ar keičia netikusias prekes, Pardavėjas iš Pirkėjui grąžinamos pinigų sumos išskaičiuoja tokį patį mokestį, kokį Pirkėjas sumokėjo už siuntimo išlaidas, išskyrus tuos atvejus, kai prekių grąžinimu rūpinasi pats pirkėjas.
2.9. Jeigu Pirkėjas grąžina ar keičia prekes, kurios Pirkėjui buvo pristatytos per klaidą, Pirkėjas nemoka už prekių grąžinimą Pardavėjui.
2.10. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties, kai yra pristatomos bet kurios iš šių prekių:
(i) pagal specialius Pirkėjo nurodymus pagamintų prekių;
(ii) supakuotos prekės, kurios nebetinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.
2.11. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: (i) grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje su visais įpakavimo priedais, kuriuos Pirkėjas rado pradiniame prekės įpakavime;
(ii) prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
(iii) prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
(iv) grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
(v) grąžinant prekę būtinai reikia pateikti užpildytą prašymą dėl pinigų grąžinimo, kurį galimą parsisiųsti iš E. parduotuvės https://cdn.shopify.com/s/files/1/0604/6125/2800/files/UTA_Studio_grazinimo_aktas.docx?v=1641220756
(vi) grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo-pardavimo kvitą, pridėtinės vertės mokesčio sąskaitą faktūrą, sąskaitą faktūrą, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą).
2.12. Jei Pirkėjas nori prekes pakeisti per E. parduotuvę, Pirkėjas vadovaudamasis Taisyklių 5.1. – 5.10. punktuose įtvirtintomis taisyklėmis taiko prekių grąžinimo procedūrą, t. y. informuoja Pardavėją el. paštu: hello@uta-studio.com apie siekį grąžinti ir pakeisti prekes, grąžina Pardavėjui prekes ir pateikia naują užsakymą.

3. NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

3.1. Nekokybiškos prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo Nr. 697.
3.2. Jeigu Pirkėjui pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, jis turi ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo informuoti Pardavėją el. paštu: hello@uta-studio.com
3.3. Pirkėjas norėdamas grąžinti netinkamos kokybės Prekę, turi:
(i) pateikti prekę, kurios kokybė yra netinkama Pardavėjo Studijoje, esančioje Betono aklg 16-12, 03153 Vilnius arba supakuotą prekę pateikti Pardavėjo kurjeriui;
(ii) su nekokybiška preke pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (pirkimo-pardavimo kvitą, pridėtinės vertės mokesčio sąskaitą faktūrą, sąskaitą faktūrą, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą);
(iii) su nekokybiška preke pateikti užpildytą prašymą dėl nekokybiškos prekės grąžinimo.
3.6. Pardavėjas įsipareigoja neatlygintinai išnagrinėti Pirkėjo prašymą ir, kai nesutinka su Pirkėjo reikalavimais, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo Pirkėjo prašymo gavimo dienos, pateikia Pirkėjui išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą.
3.7. Pardavėjui tenkinus Pirkėjo reikalavimą nutraukti sutartį ir grąžinti už prekę sumokėtą kainą, Pardavėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės grąžinimo dienos, grąžina Pirkėjui į jo atsiskaitomąją sąskaitą už prekę sumokėtą kainą. Pardavėjas, grąžindamas Pirkėjui sumokėtą kainą, neišskaičiuoja iš jos sumos, kuria sumažėjo prekės vertė dėl jos naudojimo ar prekės išvaizdos praradimo arba dėl kitokių aplinkybių.
3.8. Jei Pirkėjas įsigijo prekių komplektą, nepriklausomai nuo to ar viena komplekto dalis, ar visos komplekto dalys neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui visas prekių komplektą sudarančias dalis.
3.9. Kai netinkamos kokybės prekė keičiama kita analogiška, kuri skiriasi pagal matmenis, modelį, rūšį ar kitus požymius, Pirkėjas turi atlyginti nekokybiškos Prekės kainos ir naujos Prekės kainos, galiojusios keitimo momentu, skirtumą.
3.10. Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose.
3.11. Pardavėjas neatsako už tai, kad E. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
3.12. Pardavėjas neatsako už prekių trūkumus, kurie atsirado dėl prekių netinkamo naudojimo.

4. PAVĖLUOTI GRĄŽINIMAI

4.1. Visas prekes privaloma grąžinti per 14 darbo dienų. Pavėluoti grąžinimai nebus priimami.

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.