UTA gamina 

UTA turi savo mini gamyklą, kurioje dirba įvairaus amžiaus talentingos konstruktorės-siuvėjos. Šių moterų patirtis siekia dvidešimt ir daugiau metų. Atsakingai ir kruopščiai dirbdamos UTA ekspertės sukonstruoja itin sudėtingo dizaino sukneles. Kiekviena detalė yra rankų darbo ir tokia vienintelė.UTA kuria 

UTA įkūrėjos ir dizainerės Aistės Jankienės išskirtinis architektūrinis žvilgsnis į drabužius atsispindi subtiliose, bet griežtose linijose. Išlaikomas prabangus minimalizmas, kuris pabrėžia moters grožį, siluetą ir vidinę stiprybę. UTA mados namus papildė daugiau dizainerių, kurie savo stilistika įnešė modernizmo ir ekspresyvaus šiuolaikiškumo. 

UTA tausoja 

Suprantame, jog mados sritis nėra pati tvariausia ir stengiamės sumažinti galimą švaistūniškumo kiekį. Gaminame sukneles tik po atlikto užsakymo (pre-order principu). Suteikiame nuotakoms galimybę rinktis natūralų ar perdirbtą audinį, kuris neatsilieka kokybe. Neišvengiama, jog suknelės gamybos proceso metu lieka audinių skiaučių – jų neišmetame ir panaudojame smulkių aksesuarų gamybai: plaukų gumelės, pirštinės, kojinaitės, kaspinai. Skatiname klientes suteikti suknelėms antrą, trečią ar ketvirtą progą ir organizuojame renginį Sample Sale x Take My Dress, per kurį klientės gali parduoti savo vestuvines UTA sukneles. 

UTA kartu 

Pradėję nuo trijų mažų atskirų patalpų, per dvejus metus taip greitai užaugome, jog mados namai patys mus prisikvietė. Visai netikėtai per Open House Vilnius 2022 atradome Betono fabriką. Anksčiau šis fabrikas augino Vilniaus rajonus – dabar atgimė meno, architektūros ir mados namais. Likome nustebintos modernios, grubios ir atviros architektūros. Greitai supratome, jog Betono fabrikas tobulai tinka UTA’i. Sužavėjo atvira erdvė, jungianti visą komandą – pirmame aukšte UTA registratūra ir Showroom, privati klienčių erdvė bei ofisai, atvirame antrame aukšte įsikūrusi siuvykla. Dabar apsilankę UTA studijoje pasijausite kaip Niujorke, Berlyne ar Taline. 

© Lukas Jusas

UTA mados namai 

UTA mados namai yra apie žmones. UTA komanda tiki, jog vidinė pagarba ir meilė darbui atsispindi. Tikime, jog norėdami suteikti klientams geriausią patirtį, pirma turime kurti draugišką aplinką UTA komandoje. Norime priminti, jog kiekviena klientė yra laukiama. Neturime išankstinių nusistatymų: jūs neturite būti utopinio kūno – UTA kuria, norėdama jus puošti ir padėti jausti savimi.

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.