UTA gamina 

UTA turi savo siuvyklą, kurioje dirba įvairaus amžiaus talentingi konstruktoriai-siuvėjai. Mūsų darbuotojų patirtis siekia daugiau nei 20 metų. Atsakingai ir kruopščiai dirbdami UTA ekspertai sukonstruoja itin sudėtingo dizaino drabužius. Kiekviena detalė yra rankų darbo ir tokia vienintelė.

 

 

UTA kuria 

UTA įkūrėjos ir dizainerės Aistės Jankienės išskirtinis architektūrinis žvilgsnis į drabužius atsispindi subtiliose, bet griežtose linijose. Išlaikomas prabangus minimalizmas, pabrėžiantis moters grožį, siluetą ir vidinę stiprybę.

2024 m. UTA mados namus reikšmingai papildė UTA MAN linijos atsiradimas.  UTA MAN tai modernūs kostiumai moderniems vyrams. UTA MAN kūryba alsuoja šiuolaikiškumu, drąsa ir stilingumu. Mūsų komanda, kurdama kostiumus siekia atskleisti ir pabrėžti kiekvieno vyro unikalumą.

UTA tausoja 

Žinome, jog mados industrija nėra geriausias tvarumo pavyzdys, tačiau savo ruožtu stengiamės prisidėti prie šios problemos sprendimo. Gaminame drabužius tik po atlikto užsakymo (pre-order principu). Suteikiame klientams galimybę rinktis natūralų ar perdirbtą audinį, kuris neatsilieka kokybe. Neišvengiama, jog drabužių gamybos proceso metu lieka audinių skiaučių – jų neišmetame ir panaudojame smulkių aksesuarų gamybai.

UTA nuotakas skatiname suteikti savo suknelėms antrą, trečią ar ketvirtą progą ir organizuojame renginį Sample Sale x Take My Dress. Renginio metu klientės gali parduoti savo vestuvines UTA sukneles. 

UTA mados namai 

Pradėję nuo vienos, o vėliau trijų mažų atskirų patalpų, per dvejus metus taip greitai užaugome, jog mados namai patys mus prisikvietė. Visai netikėtai per Open House Vilnius 2022 atradome Betono fabriką. Anksčiau šis fabrikas augino Vilniaus rajonus – dabar atgimė meno, architektūros ir mados namais. Likome nustebinti modernios, grubios ir atviros architektūros. Greitai supratome, jog Betono fabrikas tobulai tinka UTA. Sužavėjo atvira erdvė, jungianti visą komandą – pirmame aukšte UTA registratūra ir Showroom, privati klientų erdvė bei biurai, atvirame antrame aukšte įsikūrusi siuvykla. Apsilankę UTA studijoje pasijausite kaip Niujorke, Berlyne ar Taline. 

© Lukas Jusas

UTA mados namai 

UTA mados namai yra apie žmones. UTA komanda tiki, jog vidinė pagarba ir meilė darbui atsispindi. Tikime, jog norėdami suteikti klientams geriausią patirtį, pirma turime kurti draugišką aplinką UTA komandoje. Norime priminti, jog kiekvienas klientas yra laukiamas. Neturime išankstinių nusistatymų: jūs neturite būti utopinio kūno ar tobulų formų – UTA kuria, norėdama jus puošti ir padėti jaustis savimi.

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.