Kur yra siuvamos UTA suknelės?

Per kelerius metus UTA užaugo – dabar mūsų komandą sudaro talentingiausios Lietuvos konstruktorės. Joms nuoširdžiai rūpi ne tik tai, kad kiekviena suknelė būtų pati gražiausia, bet ir atliktų savo funkciją ir vestuvių dieną jums leistų jaustis savimi.
Visi UTA gaminiai yra rankų darbo, etiškai siuvami Lietuvoje, UTA siuvykloje. Visiems gaminiams yra naudojami aukščiausios kokybės natūralūs ir sintetiniai audiniai.

Koks yra suknelės gaminimo terminas?

UTA kolekcijos suknelės gaminimo terminas yra 2-6 savaitės.
Individualūs užsakymai gali būti gaminami ilgiau. Dėl detalesnio gaminimo termino kreipkitės orders@uta-studio.com.

Kiek laiko užtrunka suknelės pristatymas?

Jums užsisakius suknelę, mes nedelsdami pradėsime jos gamybą. Kolekcijos suknelės gaminimo terminas yra 2-6 savaitės. Po suknelės pagaminimo, ją išsiųsime per 1-3 d. d. Dėl detalesnio gaminimo termino kreipkitės orders@uta-studio.com.

Ar galima kolekcijos suknelę išsirinkti UTA studijoje?

Tikrai taip. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti nemokamai konsultacijai. Jos metu galėsite pasimatuoti ir išsirinkti jums patikusią suknelę. Pavyzdinių suknelių dydžiai priklausomai nuo suknelės modelio yra nuo XS iki XL dydžio. Neradus jums patinkančios suknelės sukursime individualų dizainą.

Ar galima grąžinti kolekcijos suknelę?

Jeigu užsisakėte standartinio dydžio suknelę ir ji nebuvo personalizuota pagal jūsų išmatavimus, tokią suknelę galite grąžinti.

Ar galimas tarptautinis pristatymas?

Tikrai taip, sukneles pristatome visoje Europoje bei už jos ribų. Jei reikiamos šalies neradote, susisiekite su mumis orders@uta-studio.com 

D.U.K. Individualūs užsakymai

Svarbiausia – kuo anksčiau užsiregistruoti konsultacijai – mūsų pirmam susitikimui. Jis trunka 45 minutes ir yra visiškai nemokamas. Tai rekomenduojame padaryti likus 6-8 mėnesiams iki numatytos vestuvių dienos.

Kiek trunka individualios suknelės siuvimas?

Individualios vestuvinės suknelės siuvimo procesas užtrunka 6 mėnesius. Primatavimai yra išdėliojami per šį laikotarpį, o galutinė suknelė yra atiduodama likus kelioms savaitės iki vestuvių.

Ar galiu į konsultaciją atvykti ne vienai?

Žinoma, galite atvykti ne viena, tačiau norėtume, kad jūsų konsultacija būtų kuo intymesnė ir visas dėmesys būtų skirtas jūsų norų bei poreikių išklausymui, tad geriau atvykite viena.

Informacija ruošiama

Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų.